fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Fali
Tamamen ucretsiz

 • Bakla Falı Bak


  Geçmiş yılların en çok bakıldığı bir fal çeşidi olan bakla falı falcıya göre değişkenlik gösteren ve her gün bakımı yapılmayan bir fal çeşidi olmaktadır. Günümüze kadar çingeneler aracılığı ile gelmiştir. Ayrıca bakla falında sadece baklalar değil düğme, halka ve renkli taşlarda kullanılmaktadır.

  Bakla falı gerçekten de güzel bir fal çeşidi olup düşündüren bir fal çeşidi olmaktadır. Kırmızı bir gül aşk konusunda nasıl ki sevgiyi temsil ediyorsa bakla falında da kırmızı bir taş sevgiyi temsil etmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen bakla falı hala yoğun bir kitleye sahiptir. Eski bir fal çeşidi olmasına rağmen bilinen bir fal çeşididir. Genel olarak 21 bakla ile bakılan bu fal çeşidi aynı kişiye tekrar bakılma durumunda 3 gün ara verilmesi gerektiğine inanılmaktadır. Bakla falına her ortamda bakılabilmektedir.


  Bakla falı bak
  İş AşkYaşam  Günlerce düşündüğünüz soruların cevaplarına bu fal sayesinde ulaşabilir, önceden öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Hisleriniz sizi nereye götürüyorsa onu yapmalısınız. Düşen baklalar ya da 3’er 3’er ayrılan baklalar sizin düşüncelerinize yön verecek ve sizi gelecek ve yaşadığınız olaylar konusunda aydınlatacaktır. Tabii ki bunun için öncelikle bir bakla falı baktırmalısınız.


    


  Bakla falı sadece ülkemizde değil, yurtdışında da farklı metalar kullanılarak uygulanan bir fal çeşididir. Genelde bu falın yorumları falcıyla yakından ilgilidir.


  Bakla Falı Bakma

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr