fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Burçlar


  İnsanlık tarihinin ve kehanet arayışının en eski ve herkes tarafından bilinen ve en doğru sonuçlara yön veren bir fal çeşidi olan burç falı günümüzde de en çok takip edilen ve bilinen bir fal türüdür. Burcuna göre karakterini anlatan bu fal çeşidi kişinin nasıl bir mizaca sahip olduğunu simgelemektedir.

  Genel olarak burçlar kuşağı ünlü astrologlar tarafından hatta medyumlar tarafından da incelenmektedir. Zaman zaman kişinin problemlerinin çözülmesinde etken olan doğum tarihleri, günleri, ayları hatta saatleri bile etken göstermektedir. Örneğin eşinizin burcu ile sizin burcunuz uyuşmuyorsa anlaşmazlık çıkacağını ve iyi bir evlilik olup olmayacağını bilebilirsiniz.
    
  Burç falı bu yüzden çok önemli bir kitleye sahip olmaktadır. Örneğin oğlak ve başak burcundaki bir ilişki çok iyi sonuçlar doğurmaktadır. Karakter olarak anlaşabilen bu iki toprak grubu çok iyi arkadaş veya sevgili olabilmektedir. Tıpkı diğer burçlarda bu şekilde incelenmektedir ki önemli ayrıntı gözden kaçmamak kaydı ile incelenmelidir. Bu önemli ayrıntı da kişinin diğer burcu olan yükselen burcu olma ayrıntısı olmaktadır.
  Sonuç olarak iyi bir araştırma yapmak için öncelikle burç falını araştırmalı ve burcunuzun özelliklerini çok iyi öğrenmeniz gerekmektedir.


  Burç Falı • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr