fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Çiçek Falı Bakma


  Eski çağlarda çok popüler olmasına karşın zamana yenik düşerek yok olmaya yüz tutmuş olan fallardan biridir çiçek falı… Burçlar ile çok büyük benzerlikler gösteren bu falda doğum tarihinize göre kişilik özellikleriniz ve olumlu ya da olumsuz yönleriniz ortaya çıkarılabiliyor. Burçlardan en büyük farkı ise değişkenlik göstermemesidir.

  Yani yaşamınız boyunca sürekli çiçek falı baktırmanıza hiç gerek yok. Bir kez baktırmanız çiçek falınızın sizin için ne söylediğini anlamanız için yeterli olacaktır. Zira çiçeklerin sizin için söyledikleri asla değişmeyecektir. Örneğin yılın ilk 10 gününde doğanlar çiçek falına göre sarı gentiyan çiçeği ile sembolize edilir.
  Çiçek falı bak  Bu çiçek 1 ila 10 Ocak arasında doğan kişilerin karakterine biraz gizem biraz da çekingenlik katar. Sarı gentiyan çiçeği bu zamanda doğanların soğuk havalarda kendilerine dikkat etmeleri uyarısında da bulunuyor.


    


  Bu fala ikini defa baktırsanız da duyacaklarınız ilkinde farklı olmayacaktır. Ancak herhangi biri ile aranızdaki ilişkinin ne yönde seyredebileceğine dair ipuçlarını öğrenmek için çiçek falına başvurabilirsiniz. Çiçekler, anlamları ve aralarındaki uyum hakkında derin bilgi sahibi olan birine çiçek falı baktırmanızda fayda var.


  Çiçek Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr