fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • El Falı Bakma


  Yoğun yaşam temposunun içerisinde kendimizin farkına varamayız. Ne de ellerimizin ayırdındayızdır. Kimsenin elleri birbiriyle benzeşmediği gibi, özellikle avuç içlerimizin bile birbirinden farklı hatlara sahip olduğunu görürüz.El falının hangi yıllara ve kimlere ait olduğu tam olarak bilinmemektedir; ancak Hindistan’dan başlayarak günümüze kadar geldiği belirtilmektedir.

  Çizgiler, damarlar, tırnaklar hatta parmaklarımızın uzun ya da kısa oluşu bile, kaderimize dair ipuçları taşır. Örneğin başparmağa yakın olan ilk kalın çizgi, hayatı simgeler. O çizgiye bakılarak kişinin uzun bir yaşamı mı, yoksa kesintili bir ömrü mü olacağına dair ipuçları alınır. Diğer çizgilere de çeşitli isimler verilir; baş çizgisi, kalp çizgisi gibi. El parmakları çeşitli gezegenleri simgeler. Başparmaktan sırasıyla alırsak; Venüs, Jüpiter, Satürn, Güneş ve Merkür’dür.
  El falı bak

  İş Aşk Yaşam  Parmakların uzun ya da kısa olması da, bize yine çeşitli özellikleri ifade ediyor. El falına bakılan kişinin işaret parmağı, yüzük parmağından uzunsa manevi değerlerden ziyade, maddi değerlere önem verdiğini gösteriyor.


    

  Şöhret, kader, evlilik gibi konulara dair işaretlerin de, avuç içinde barındığı biliniyor. Ancak tüm bunlar hakkında biraz bilgi sahibi olmanın yanı sıra yaratıcılık ve hayal gücünün önemi de kesinlikle yadsınamaz.


  El Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr