fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Göz Falı Bakma


  Göz falı; kişinin yüzüne, göz rengine, göz yapısına göre değişkenlik gösteren ve yorumlanan bir fal çeşididir. İnsanlar birbirinden farklı özelliklerde ve donanımlarda yaratılmış varlıklardır. Kişilerin göz rengine göre genelleme yapılacak olur ise; Mavi gözlü insanlar; pasiflikten yana olmayan, hayatı seven dinamik, negatifliğe pek fazla yer vermeyen, olumlu düşünmeyi seven kimselerdir.

  Bunun yanı sıra hayal dünyaları bir hayli gelişmiştir. Kim bilir beklide pozitif oldukları için böyle olmayı uygun görmüşlerdir.


      Yeşil gözlü insanlar; kırıcı olmaktan ziyade yapıcılıktan yana, nazik davranmayı hayat felsefesi olarak benimsemiş kimselerdir. Ne kadar sinirlenmiş ve üzülmüş olsalar dahi bunu karşı tarafa yansıtmaktan pek hoşlanmazlar. Çünkü karşı tarafında üzülmesini istemezler. Özelliklede sevdikleri kişiler konusunda çok hassalardır. Kahverengi gözlü insanlar; Biraz geveze olduklarını söylemek mümkün. Sır tutmayı pek beceremeyen kimselerdir.  Ela gözlü olanlar; Altıncı hisleri oldukça kuvvetlidir. Kırılgan ve duygusal bir yapıya sahiptirler. Gururları en vazgeçilmez nimetleri arasındandır. Fevri davranışları ileride büyük pişmanlıklara yol açabilmektedir. Siyah gözlü insanlar ise; Diktatör, dediğim dedik, titiz ve düzenli kimselerdir. Sevgileri kadar nefretleri de bir hayli güçlüdür. Çevresindeki kişileri dinlemekten çok kendi anlattıklarını dinletmeyi severler.  Kısaca kişinin göz rengine göre göz falı bu şekildedir. Belirli bir araştırmaya ve çabaya gerek kalmadan, göz renginize göre göz falınız hakkında bu yazının da yardımı ile bilgi edinebilirsiniz. Ee ne demişler fala inanma falsızda kalma…

  Göz Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr