fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • İsim Falı Bakma


  Doğacak bebeklerinin adlarını kimileri kulağa hoş gelenlerden, kimileri de moda olan isimlerden seçerler. Televizyondaki dizilerde geçen isimler belirliyor son modayı, ancak eski isimleri tercih edenler de her geçen gün artmakta.İsim seçerken çok daha seçici ve araştırıcı olmak gerekiyor; çünkü isim analistleri, bütün adların ve harflerinin bir enerji taşıdığını söylüyorlar.


  Bu harflerin birlikteliğiyle oluşan iyi ya da kötü enerji, kişinin geleceğinin temel yapısını oluşturuyor. Bu bilincin oluşması da isim falına oluşan ilgiyi arttırıyor.İnternetten ya da bu konuda yazılan kitaplardan araştırma yapılarak seçilecek olan isimler, hem anne babaları içsel huzura kavuşturacak hem de isim verilen kişinin ilk adımını doğru atmasını sağlayacaktır.    
  Aile içinde, okulda, iş yerinde sürekli isminiz kullanılıyor ve adınızın taşıdığı enerjiler farkında olmadan yaşamınıza etki ediyor. Birkaç isim belirledikten sonra, bir uzmandan yardım alarak isim falına baktırmak daha akla yatkın olacaktır; doğada her şeyin bir enerjisi olduğu gibi, sesin kuvveti, beyinde daha fazla kalıcıdır.
  Elbette her şeyin başı pozitif enerji ile başlar, ama biraz bilgi edinmenin hiçbir zararı olmayacağı gibi, doğru kararlar almamızda da bize yol gösterecektir. Herkes kendi isim falına baktırsın. Bakalım isminizin manasını karakterinizde taşıyor musunuz?  İsim Falı


 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr