fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Göz Falı Bakma


  Kader falı yıllardan beri bakımı yapılan ve en çok merak konusu olan bir fal türüdür. Kişilerin meraklarını, sorularını giderecek bir fal çeşidi olan kader falı tamamen kişinin doğduğu gün doğduğu yıl ve doğduğu ay ile hesaplanarak bulunan sayılar sonucunda ortaya çıkmaktadır.

  Sayıların dili kader falı olarak geçse de çoğu zaman doğru çıkan kader falı çok eski yıllardan beri bakımı yapılan bir nevi yıldız name gibi de geçmektedir. Son derece matematiksel bir şekilde yapılan bu fal aslında doğru bilgilere göre yapılan bir fal çeşidi olmaktadır. Kader falının dayandığı kaynak kişi ile ilgile bilgilerden oluşmaktadır.


      Örneğin aralık ayında doğmuş bir kişisiniz ayın değeri 3 doğduğunuz tarih ise 26 ise toplamı 29 olmaktadır. Doğduğunuz yıl 1987 ise 29 ile 1987 toplamı sonucunda 2016 rakamını elde etmiş olursunuz ki kader sayınızı da bulmuş olursunuz. Kader sayışınıza gelince sayınız 9 olmaktadır.


  Sonuç olarak kader falında çıkan rakam sizin nasıl bir yaşama sahip olacağınızı size getirecek etkilerini anlatmaktadır. Bu yüzden de yaşamınızdaki bir sayının bile geleceğinize etkisi olacağını hiç ama hiç unutmamalısınız.


  Kader Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr