fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Fali
Tamamen ucretsiz

 • Sanal Kahve Falı Bakma


  Önce kokusu gelir buram buram, sonra köpüğü dikkatleri üzerine çeker, en son da lezzeti damaklarda yerini alır. Dar ağızlı, minik fincanlarla sunulur. Yanında ikram edilen sudan bir yudum alınır ki, Türk kahvesinin lezzeti kolay silinemesin hafızalardan.

  Avrupa’da da içeceğimizin adı Türk kahvesi olarak bilinir. Bizim için alışılagelmiş kahve falı, yurt dışı için çok bilindik bir durum değildir. Kahvenin dibinde kalan telveler, peelingten, lavabo kokularını gidermeye kadar birçok alanda işimizi kolaylaştırır. En çok ilgi gören özelliği ise içerisinde oluşan şekillerin yoruma açık olmasıdır. Kahve falı…


  kahve falı bak  ŞekerliOrta Sade

  Erkeklerin ilgi alanına girmiyor gibi görünse de, cinsiyet ayrımı yapmadan, herkes kulak kesiliyor kahve falı yorumlanırken. Dilekler tutuluyor, fincanlar üç kez çevriliyor ve kapatılıyor. Soğuyan kahve fincanları, yorumlanmak üzere bekliyor. Diğer bekleyişte olanlar ise kahve severler.


    

  Hevesle falını yorumlatmak isteyenler, hep merak ederler minicik fincanın içinden nasıl mana çıkarıldığını. Gerçekten kahve telveleri bize rakamları, harfleri, yolları ve havadisleri anlatır mı? Yoksa bütün bunları yorumcu altıncı hissiyle mi sunar?

  Her ailede kahve falına gönül veren vardır. Onun dışında, fal bakmayı kendine meslek edinmiş birçok insan olduğu gibi, günümüzde fal bakan internet siteleri bu hizmeti ayağımıza kadar getiriyor.Ücretsiz olarak sunduğumuz sanal kahve falı bakma sayfamızda dahil olmak üzere sitemizdeki tüm fal bakma kategorileri sadece eğlence amacıyla kullanıma sunulmuştur.Tüm içeriklerimize ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.


  Kahve Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr