fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Kart Falı Bakma


  Kadınların ve erkeklerin en iyi bildikleri fal çeşitlerinden biri olan kart falı internette de en çok tıklanan ve bakımı yapılan bir fal çeşidi olmaktadır. Tabii öncelikle bakan kişi erkek veya bayansa ona göre kart seçimi yapılmalıdır. Yani erkeğe bakım yapılacaksa kupa kralı bayana bakım yapılacaksa sinek kızı sizin belirleyici kartınız olacaktır.

  Kart falı bakmak için 52 kart arasından öncelikle kupa kralı ve sinek kızı çıkartılmalıdır. Yani 50 kartı karıştırarak falınızı bakmaya başlamalısınız. Sol elinizle kartları 3’e böldükten sonra en üstteki 3 kartı açıp yorumlamaya başlayabileceğiniz bu fal sorunuzun ya da ilişkinizin açılımlarını da belirleyecektir.
  Kart falı ile kağıt falı adresimizde eğlenceli anlar geçireceksiniz


  Tarot falı İskambil falı Katina aşk falı  İlişki üzerine bakılan bir kart falında çıkan maça 7 kavgayı ve tartışmayı simgelemektedir. Ayrıca uyarıcı karttır. Tabii ki yanında çıkan kartlarda önem taşımaktadır. Örneğin maça 7’nin yanında kupa 9 çıkarsa kavgadan sonra ilişkinizin daha da iyi bir hal alacağını simgelemektedir.


    


  Aynı şekilde diğer çıkan kartların yorumu da bu şekilde anlatılmaktadır. Herkesin rahatlıkla bakabileceği zevkli bir fal çeşidi olan kart falı düşüncelerinize yol veren en kolay ve en çok bilinen fal türüdür.
  Kart Falı
 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr