Sponsorlu Bağlantılar
Sosyal Medya

Öne Çıkan Fallar


 • Deste Katina Falı Bakma


  Bu aşk falı 65 karttan oluşan bir desteyle bakılır. Destedeki kartlar elementlerin ruhlarını temsil eder. Katina aşk falının da açılan kartlardan önce element ruhları ayrılır ve fal bakılan kişiden bir tanesi seçilmesi istenir.

  Destede son çıkan kart kişinin kaderinin sorduğu sorunun cevabını olumlu ya da olumsuz durumları hakkında yorum yapılır. Bu fal eski İzmir falcıları tarafından bakılırdı. Klasik tarot falından farklı olarak Katina destesi dilden dile aktarılan bilgilerle bakılır. Klasik tarotta her kartın anlamı tektir.Lütfen katina falı bakabilmek için aşağıdaki bilgileri doldurarak fala başla butonuna tıklayınız.Ücretsiz olarak kartlar ve katina kartlarının anlamları karşınıza gelecektir...


  Katina falı bak
  İşAşkYaşam

  Ama Katina falında da yorumcunun yorumu da eklenmektedir. Deste kartları element, mag, insan ve at kartlarından başka 35 sembol kartlardan oluşur. Bu kartlar yaşam hakkında ipucu verir. Bu kartlar arasında deve, mektup, Nil nehri, fareler ve kız çocuğu bulunmaktadır.


  Kartların anlamlarını bilmek önemlidir. Ters baykuş kartı etrafınızda size yalan söyleyen birinin olduğunu ifade eder. Ters zümrüt gelecekte başarıyı ifade eder. Alyans evliliği ifade eder. Tattaret anne olmak isteyen kadındır. Sunit erkeği sembolize eder. Açılan ilk kart şimdiki zamanı ikincisi ise gelecekten bilgi verir. Katine destesinde ikili ya da 7 kartlı açılımlar yapılabilir. Bakılması kolay bir faldır.

  Katina Falı

Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr