fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Kelebek Falı Bakma


  Kelebek falı 24 kartın dağılımı ile bakılan günlük bakımı olan bir fal türüdür. Son derece güzel bir fal çeşidi olan kelebek falı tıpkı bir kelebeğin kanatları gibi doğru birleşen resimlerin sonucunda çıkan bir faldır.

  Kelebek falı kısa ve öz bir fal olduğu için uzun açıklamalara sahip bir fal çeşidi değildir. Mesela kelebek falında makas çıkması bir kavgayı işaret etmektedir. Ayrıca yaprak arkadaş ve akrabayı yılan da yolu simgelemektedir ki böyle bir üçlü çıktığında yorum şu şekilde olmalıdır.


  Kırmızı kelebek: Saadet, mutluluk ve sevinç anlamına gelmektedir
  Mavi kelebek: Verimliliği ve bolluğu simgeler.Uğurludur
  Lacivert kelebek: Uyumun neşenin ve sevginin sizin peşinizde olduğunu temsil eder.
  Sarı kelebek: Doğanın ve baharın rengidir.Duygusallığı temsil etmektedir.  Unutmayınız ki kelebek falına sadece yılın bir günü bakılmakta ve dışarıda gördüğünüz ilk kelebeğin rengi ile alakalı bir durumdur bunu unutmamanızı tavsiye ederiz.

    

  Yoldan gelecek akraba veya arkadaş sayesinde bir huzursuzluk yaşanacak veya bir tartışma çıkacak şeklinde olmalıdır. Yorumunu kendinizin bile yapabileceği bu eğlenceli fal çeşidi zaman kaybettirmeyen güzel bir fal çeşidi olmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar bakımı yapılabilecek bir fal çeşidi olmaktadır. Şaşırtıcı olması nedeniyle de çok tercih edilen bir fal çeşidi olmaktadır.
  Kelebek falı genellikle, eski tarihlerde bolluk ve berekete ait izleri bulabilmek için kullanılmıştır.  Kelebek Falı • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr