fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Konuşan Tahta


  Yıllardır kişilerin cevap aradığı sorulara sanal bir ruh aracılığı ile cevap veren konuşan tahta bir fal çeşidi olmaktadır. Konuşan tahtaya yani sanal ruha sorunuzu sorup sonrada sor kısmına tıklamanız sayesinde cevap alabileceğiniz bir fal çeşidi olmaktadır.

  Konuşan tahta eğlenceli bir fal çeşidi olmaktadır. Son zamanlarda aybaşı olarak anılan sarkaç falına benzemesi nedeniyle de bilinen konuşan tahta falı oldukça ilgi çekici ve diğer fal türlerine göre farklıdır. İnsanlar her zaman birçok soruyu kendilerine sorup uzun süre cevap arayışlarına girmektedir. Cevap bulmak içinde zaman zaman fal çeşitlerinden yardım almaktadır.


  Fala başlamak için aşağıdaki tahtayı kullanmanız gerekmektedir.  Bazen inanmadan sorduğunuz sorunun cevabını yaşayabilirsiniz. İşte bu bir tecrübe olmaktadır ki tecrübeleriniz bu yönde ilerledikçe neyin doğru neyin yanlış olduğunu da öğrenebilirsiniz. Öncelikle içinizdeki sese daha sonra da size cevaplar sunan falınıza dikkat etmelisiniz.


    

  Konuşan tahta falı da aynen bu şekilde bir işleyişe sahip olmaktadır. Eğer merak ettiğiniz ve cevabını bulamadığınız ya da emin olamadığınız bir soru varsa aklınızda ve zamanınız kısıtlıysa konuşan tahtadaki sanal ruhtan cevabınızı alabilir, içinizi rahatlatabilirsiniz. Birkaç tıklama işlemi sonunda rahatlıkla cevabını bulacağınız konuşan tahtadan faydalanmak için internette konuşan tahta yazmanız yeterli olacaktır.


  Konuşan Tahta Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr