fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Kum Falı


  Fallar arasında ortaya çıktığı tarihi en eski olanlardan biri de kum falı olarak biliniyor. Hatta peygamberlerin yaşadığı dönemde ortaya çıktığı söyleniyor. Geçmişteki adı Remil olsa da günümüze dek çeşitli isimlerle anılan bu fal artık kumlarla bakıldığı için bu isim ile anılıyor. Bu fala bakabilmek gerçek bir meziyet istiyor.

  Fala bakan kişinin ruhani yönlerinin çok güçlü olması gerekiyor. Aynı zamanda temiz kalpli olması ve enerjisinin yüksek olması da önemlidir. Doğruluğuna en çok inanılan fallardan biri olan kum falı bu popülerliğini belki de çok eski dönemlerde ortaya çıkmasına borçludur.

  Bu fala başlamadan önce bilinen tüm duaların okunması gerektiğini hatırlatalım. Özellikle fala bakan kişinin kesinlikle dua okuması gerekiyor. Aynı zamanda falına bakılan kişinin de dua okuması iyidir.


    


  Fala başlamadan önce falına bakılan kişinin bir dilek tutması veya gerçekleşmesini istediği bir niyette bulunması gerekiyor. Bakılması çok uzun sürmeyen kum falı tek sayıları nokta, çift sayıları da çizgi olarak gösteriyor. Aynı zamanda dörderli olarak toplam 16 satır söz konusudur. Satırların 15’ten az, 30’dan da fazla olmaması bu falın kuralları arasında yer alıyor.
  Kum Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr