fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Papatya Falı Bakma


  En huzursuz anlarınızda yetişip, baş içecekleriniz arasına girer papatya çayları. Bulduğu her toprak parçasından sıyrılarak, bize baharı müjdeler. Bu gülen çiçekler, cildin tazeliğinin korunmasında da bize yardımcı olurlar. Ne zaman bir papatya bulsak, ilk akla gelen sevdiğimiz olur. Acaba beni seviyor mu? Birer birer yapraklarını kopararak, seviyor, sevmiyor sıralamasından sonra son yaprak verir doğru cevabı.

  Şarkılara konu olmuştur papatya falları. Baharı simgeleyen bu harika çiçekler, insanlara dilekler tutturup, fal açtırmıştır. Bu şirin çiçekler, güzellikten, taç yapmaya; çayından, fal bakmaya kadar birçok alanda bize imkânlar sunuyor. Baharın gelmesiyle birlikte, bulduğu küçücük bir toprak parçasından bize gülümsüyor.  Çiçek falı bak  Önce, nicedir içinizde sizi kemiren ve karar veremediğiniz bir konuda niyetlenirsiniz. Sonrasında iki seçenek hâline getirdiğiniz düşünceleri her bir yaprakla elersiniz. Kalan son yaprak, size doğru cevabı sunar. Şans her zaman yüzde ellidir. Temiz bir kalple, inanarak yapılan papatya falının sonucu hep çağırdığınız cevabı size getirir.


    


  En çok, aşk ikileminde olup, sevgiliyi düşünenler, biraz da baharın coşkusuyla yönelir kır çiçeklerine. Bazen zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Nisanla başlayan, baharla devam eden papatyaların içerisinde huzur bulursunuz. Hep en güzel anlar ya da zorlu saatlerde gelmez mi sevgili akla! İşte, burada da seviyor, sevmiyor ya da beni düşünüyor, düşünmüyor falları açmak, yapılabilecek en güzel şey olsa gerek.
  Hadi, sizler de geç kalmadan, hayatınızda bir defa da olsa sevdiğinizi yüreğinize alıp, bir papatya falınıza bakın. Bakalım seviyor mu, sevmiyor mu?


  Papatya Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr