fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Sayı Falı Bak


  Doğum tarihinden yola çıkılarak, bu sayıların ifade ettiği anlamlara göre yapılan yorumlara sayı falı denilir. Hiçbir şeyin tesadüf olmadığı bu yaşamda, doğduğumuz ay ve yıl da tesadüf değildir. Doğum tarihimizi yazdığımız zaman, bazen aynı rakam birden fazla gözümüze ilişir. Bunun da yine tesadüf olması söz konusu değildir.

  Mutlaka o sayının karşılığı olan ifade, yaşamımızda ağırlığını hissettirecektir.
  Bir doğum yılı seçerek, sayı falına bakalım :
  4 Ağustos 1983 4+8+1983=1995
  1+9+9+5=24
  2+4=6

  Sayı 1; Yaşamda belli bir noktaya gelineceğine, samimi, uyumlu ve pratik olduğunu gösterir. Sayı 2: Duygusal bir kişiliğe sahip olduğunuzu, ilgiye ve sevgiye ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Sayı 3: Meraklı ve değişken bir kişiliğe sahip olduğunuzu böylece değişken olaylara rahatlıkla ayak uydurabildiğinizi, sayı 4; çok sabırlı ve çalışkan olduğunuzu, tüm işlerde çalışkanlığınız sayesinde başarıya kolay ulaşabileceğinizi simgeler.


    


  Çıkan sonuç, falı bakılan kişinin çok güvenilir olduğunun ve adaletli olmaya özen gösterdiğinin işaretidir. Güven konusunda her zaman temkinlidir. Birlikteliklerde kişisel uyum en çok aradığı özelliktir. Düzenli aile yapısına çok önem vermekle birlikte, fazlasıyla da sahiplenici bir kişiliği vardır.
  Sayıların anlamlarını özetlersek; 1: Kararlı ve hırslı kimseleri; 2: Duygusallığı ve huzuru; 3: Maceracı ve pozitifliği; 4: Mantıklı, sabırlı; 5: Cesur, zeki; 6: Güvenilir, sahiplenici; 7: Bilge, şanslı, 8: Başarılı, disiplinli; 9: Duygusal, aktif kişisel özelliklerini simgeler.


  Sayı falları, hem karakterlerimiz hakkında bilgi verirken hem de yaşamımızın gidişatı hakkında bilgiler sunar. Her falda olduğu gibi, belli bir bilgi birikiminden sonra biraz konsantrasyon, biraz da hayal gücüne ihtiyaç vardır. Yaratıcılık, hayatın her alanında gereklidir. Birçok insanın ilgi alanına giren falları yorumlarken de özgün olmak, yine en büyük gerekliliktir.

  Sayı Falı
 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr