fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Su Falı Bakma


  En zorunun su falı olduğu söylenir; çünkü kişilerin yorumlaması için herhangi bir şekil, renk, yazı, söz konusu değildir. Tamamen bir tabağın içine niyet edilerek koyulan suya konsantre olunarak bakılır. Suya odaklanmak çok zor olduğu için mekânın mümkün olduğunca ışık almaması gerekir. Renklerden arınmış ve daha sade bir ortam, yorumcunun odaklanmasını kolaylaştırır.

  Su falının ayrıca bir önemi vardır; çünkü su canlıdır ve bir enerjisi vardır. Bu yüzden niyet ve temiz bir kalp, olmazsa olmazlardandır. Hem fal baktıracak olan hem de falına baktıran kişilerin niyeti önemlidir. Bir ya da birkaç dilekle suyun enerjisinin falı yorumlayana yansıması umulur. Bu da çok kolay bir işlem değildir.
    

  Bütün fallarda olduğu gibi, su falında da çeşitli şekillerde yorumlar alırız. Bu bize verilen bilgilerin yüzde yüz doğruluğunu bilemeyeceğimizi unutmadan, hoş bir faaliyetten öteye götürmemeye özen göstermeliyiz; kişilerin enerjileri önce kendilerine, sonra başkalarına yansır. Beklentiye girdiğiniz her olumsuz haber, ruh hâlimizi daha kötü etkileyecektir.

  Bu nedenle yorumları da, yaşama dair beklentileri de pozitif tutmalıyız ki, güzel olan bizi bulabilsin. Teknoloji, birçok imkânı önümüze getiriyor. Niyetinizi yaptıktan sonra, internet sayesinde de falınıza baktırıp, yorum yaptırabilirsiniz.
  Su Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr