fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Tek Kart Tarot Falı Bakma


  Tarot falı düşkünlerinin çok iyi bildiği tek kart tarot falı hem kısa sürdüğü hem de pek çok fala göre daha net ifadeler ile yorumlanabildiği için tercih ediliyor. Çok sayıda dünya ülkesinde bakılan ve oldukça popülerlik kazanmış olan fal gençler arasında olduğu kadar orta yaşlı bireyler arasında da bir hayli revaçta! Ancak tüm fallardaki gibi bu falda da bilgi sahibi olmak gerekiyor.

  Fala bakan kişinin öncelikle tarot kartlarının anlamlarını ve neyi sembolize ettiklerini çok iyi biliyor olması lazım. Aynı zamanda temiz kalpli ve konsantrasyon gücü yüksek olan kişilerin fala bakmasında fayda var. Zira tek kart tarot falı söz konusu olduğunda kişilerin enerjisi ve fala bakılan esnadaki dikkatleri büyük önem arz ediyor.  Lütfen kartlara odaklanarak birini seçiniz

  tek kart tarot


  Bu falda falına bakılan kişinin tüm dikkatini tarot kartları üzerinde toplaması gerekiyor. Ardından bir kart seçiyor. Sadece bir tek kart seçtiği için diğer kartlar ile olan bağlantısının yorumlanmasına gerek kalmıyor.


    


  Kimileri dilek tutmayı da ihmal etmiyor. Ancak tarot falı yalnızca dileğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair bilgi vermez. Kartınızda çıkanların sizin dilediğiniz ile hiçbir ilgisi olmayabilir.


  Tek Kart Tarot

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr