fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Fali
Tamamen ucretsiz

 • Yıldız Falı Bakma


  İnsanların merak duygusunun beraberinde getirdiği fallardan biri de yıldız falıdır. Pek çok fal bakma yöntemine göre çok daha inandırıcı bulunan yıldız falı aynı zamanda astroloji bilimi ile de yakından ilişkilidir. Bu nedenle fala bakacak olan kişinin yeterli düzeyde astroloji bilgisinin de mevcut olması gerekiyor.

  Aksi halde yıldızlar ile kişiler arasındaki bağlantıyı, fala bakmayı çok iyi biliyor olsa dahi çözemeyebilir. Son derece dikkatli bir şekilde bakılması gereken yıldız falı öncesinde falına bakılan kişi bir dilek tutar. Yıldızların manyetik çekimleri göz önünde bulundurularak kişi ile yıldızı arasındaki çekim gücü fala bakan kişi tarafından tespit edilmeye çalışılır.

  Yıldız falı

  AşkİşHayat


  Falına bakılan kişinin dilediğin gerçekleşip gerçekleşemeyeceğine dair tahminlerde bulunulmaya çalışılır. Zaman isteyen fallardan biri olması nedeniyle yıldız falı baktırmak isteyenlerin sabırlı olması gerekiyor. Bu arada falın hemen ardından yeni bir dilek tutup yeni bir fal baktırmaması da gerekiyor.


    

  Aynı zamanda yıldızların siz doğduğunuz zaman aldıkları halin kişiliğinize ve ruh halinize çok fazla yansıdığını hatta belirleyici olduğunu da iddia edilenler arasında sayabiliriz. Yıldız falında kişilerin burçları da dikkate alınıyor.


  Yıldız Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr