fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Yıldızname Falı Bak


  Astroloji bilimi ve burçlar ile çok yakından ilişkili bulunan yıldızname aslında Türk-İslam felsefesinde hayat bulmuş olan ancak günden güne gelişerek bilimsel boyutu güçlenen bir daldır. Bu branşın ile sürdüğü felsefe insanların doğdukları günden öldükleri güne kadar tüm yaşayacakları iyi ya da kötü olayların belli olduğudur. İnanışa göre insanların yaşayacakları kasa ve hastalıklardan olumlu olan tüm olaylara kadar karşılarına çıkacak tüm hadiseler belli olduğu için bilinebilir.

  Çok güçlü bir inanış ile bilgi gerektiren yıldızname yorumlanması işini genellikle hislerinin güçlü olmasıyla bilinen medyumlar yapıyor. Ancak bazı kurallara da dikkat etmeleri gerekiyor. Bir dönem yıldıznamesine baktıran kişiler çevrelerinde kimin dost kimin düşmen olduğunu bilmek isterlerdi.
  Aynı zamanda ileriki dönemlerine başlarına gelecek olaylar hakkında bilgi edinmek için de yıldızname devreye girebiliyordu. Günümüzde ise kişiler sadece yükselen burçlarını öğrenmek için bu branşa başvuruyor.


    
  Özellikle burcunun özelliklerini taşımayanlar gerçekte hangi burcun etkisi altında olduklarını öğrenmek için yıldızname haritalarına uzman kişiler tarafından bakılmasını talep edebiliyorlar. Bunun için yorum yapacak olan kişilerin ciddi bir astroloji bilgisine sahip olması gerekiyor. Yıldızlar ve onların konumlarının ya da konumlarındaki değişimin biliniyor olması lazım.
  Yıldızname Falı • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr