fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Yükselen Burçlar


  Astroloji biliminde en çok merak edilen konulan başında yükselen burçlar geliyor. Kişilerin burçları ile yükselen burçları farklı olabiliyor. Şayet burcunun özelliklerini tam olarak taşımıyorsa asıl etkisi altında bulunduğu burç, yükselen burcudur. Kişiler aynı zamanda hem burçlarının hem de yükselen burçlarının özelliklerini aynı anda taşıyor da olabiliriler.

  İnsanların doğduğu anda yükselmekte olan burç yani yükselen burcu genellikle kişilerin çevreleri ile olan ilişkilerinde çok daha belirleyici olabiliyor. Karakter özelliklerinden ziyade ikili veya toplum ile olan ilişkilerinde yükselen burçların etkisi çok daha net olarak görülebiliyor.

  Güneş Burcunuzu Giriniz:

   

  Doğum Saatini Giriniz:

   

  Yükselen Burcunuz:
    

  Elbette kişilerin yükselen burçları ile olan ilgileri yalnızca bu konuda bilgi sahibi olmak için değildir. Aynı zamanda olaylara bakış açısı ve olaylar karşısında verilen tepkiler konusunda da kişiler yükselen burçlar etkisi altında kalabiliyor.

  Bu burçlar kişilerin uyum haritasını çıkarmakta da kullanılabiliyor. Çevrelerindeki insanlar veya olaylar ile ne kadar uyum içerisinde bulunabilecekleri konusunda bu burçların devreye girdiğini söyleyebiliriz. Özellikle evlilik hazırlığı yapan çiftler ileride uyum içerisine yaşayabilip yaşayamayacaklarını önceden kestirebilmek için yükselen burçlarının ve etkilerinin yorumlanmasını astrologlardan talep edebiliyorlar.


  Yükselen Burçlar

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr