fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Fali
Tamamen ucretsiz

 • Zar Falı Bakma


  Geçmiş yıllardan beri kehanet arayışı içinde olan kişilerin en çok kullandığı fal bakma yöntemlerinden biri olan zar falının kökü antik çağlara kadar dayanmaktadır. Kişilerin yaşadığı sıkıntıları bir an olsun dindirme de, gelecek günlerde yaşayacaklarından haber verme yöntemlerinde çok kullanılan zar falları çok dikkat çekmektedir.

  Çünkü atılan zarlarda çıkan rakamlar daima bir şeyler ifade etmektedir. Zaman içinde edilen tecrübeler sayesinde de ünlenen zar falı uzun yıllardır kullanılan eğlenceli bir fal bakma yöntemi olmaktadır.

  Aşk Para Sağlık  Genel olarak anlatmak gerekirse; hayatınızda bazen cevabını arayıp ta bulamadığınız soruların cevaplarına bu şekilde fark etmeden ulaşabilirsiniz. Çağımızda daha da kolay hale gelen fal bakma işi ya da fal baktırma işi internet sayesinde daha kolay ulaşılabilen bir hal almıştır. İnternetin başında veya kendi kendinize dilek tutup attığınız zarın sonucuna göre dileğinize ya da sorunuza cevap bulabilirsiniz.


    


  Aşk hayatında mutlu olup olamayacağınızı sorduğunuzda zarlar 1-5 geldiyse bu mutlu olamayacağınızı simgelemektedir. Fakat zarlar 2-5 gelirse mutlu olduğunuzu ve bu mutluluğun deva edeceğini simgelemektedir.
  Zar falı sorunuza ve çıkan zar sayısına göre belirlenmektedir. Siz de merak ettiğiniz ve cevabı bulamadığınız sorularla baş başa kaldıysanız eğlenerek sorularınıza ve dileklerinize zar falı ile cevap bulabilirsiniz.


  Zar Falı

 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 falbak.gen.tr